• Зателефонуйте нам
  +38 096 77 00 887 (ГБО)
  +38 095 751 06 22 (ГБО – плівка)

 • Адреса
  м. Львів, вул. Кузневича, 2
  м. Львів, вул. Винниця, 2Б

 • Години роботи
  Пн-Пт 9:00-18:00

Підбір ГБО у Львові

На цьому етапі ми визначаємо потреби клієнта, манеру та стиль їзди.  Після цього узгоджуємо вимоги до установки, з'ясовуємо пробіг і регіон експлуатації (місто/траса). Коли клієнт приїжджає на СТО, проводимо необхідну діагностику автомобіля та остаточно узгоджуємо комплект для встановлення і розміщення заправочного пристрою, а також кнопки управління ГБО. 

Як правило, після цього наші спеціалісти пропонують власнику автомобіля кілька різних варіантів комплектів, з яких клієнт може вибрати той, який йому підходить найбільше. Після повного узгодження здійснюється передоплата послуги та заповнюється акт прийому-передачі. 

Комплекти

post-image-6
330

KME

У контролері ГБО KME NEVO зібрано усі функції, потрібні для коректного функціонування газобалонного обладнання на автомобілях з бензиновим двигуном внутрішнього згорання і розподільним впорскуванням. Контролер виготовляється на найсучаснішому обладнанні і оснащений потужним мікропроцесором.

Комплект газобалонного обладнання з цим контролером підходить для установки на авто з 4-х циліндровими двигунами.

post-image-6
420

Versus OBD

Контролер "VOBD" рекомендується використовувати у автомобілях, які оснащені сучасними двигунами з електронними компонентами. Такі двигуни є дуже чутливим до змін заводських параметрів і різного роду втручань. Вони потребує постійного моніторингу параметрів двигуна і складу паливної суміші. Tочний розрахунок часу вприску залежить від даних зчитаних з ЕБУ (ECU) контролера двигуна, це робить контролер "VOBD" одним з найкращих і найуніверсальніших контролерів на ринку.

 

post-image-6
550

Versus OBD 6 циліндрів

Для автомобілів з розподільчим вприском. Крім усіх базових функцій є можливість підключення до OBD (діагностичного роз'єму авто). Призначенні для автомобілів зі складнішою електронікою. Такий комплект підходить для оснащення авто з 6 циліндрами.
 

post-image-6
650

Versus OBD 8 циліндрів

Підходить для автомобілів з розподільчим вприском. Крім усіх базових функцій, є можливість підключення до OBD (діагностичного роз'єму авто). Призначенні для авто з складнішою електронікою. Для авто з 8 циліндрами.
 

post-image-6
370

PRIDE MP 32

Італійське ГБО у Львові від виробника. Компанія «ПРАЙД ГАЗ» неодноразово брала участь в європейських і національних спеціалізованих виставках зі своєю власною торговою маркою ГБО PRIDE by AEB. Ми пишаємося тим, що змогли заслужити довіру такого виробника з світовим ім'ям, як AEB. Такий комплект підходить практично для всіх бензинових двигунів, починаючи від класичних інжекторів з розподіленим вприскуванням, закінчуючи двигунами з безпосереднім вприскуванням типу TSI, FSI, TFSI. Наші фахівці можуть однаково професійно встановити газ на авто будь-якої моделі.

 

post-image-6
480

PRIDE SMART INJECT

Обладнання від одного з провідних виробників ГБО у світі. Сучасні, перевірені часом рішення для більшості автомобілів з розподільчим вприском. Для авто з 4 циліндрами. Завдяки функціїї "розумного вприску", захищає двигун від перегріву. 

post-image-6
580

PRIDE TURBO OBD

 

Електроніка Pride Turbo OBD 4 циліндри поставляється з сенсором MP48 і датчиком температури редуктора. Використовується як при установці на газобалонне обладнання 4-го покоління, так і при переобладнанні 2-го покоління на четверте

post-image-6
620

PRIDE 6 циліндрів OBD

Обладнання від одного з провідних виробників ГБО у світі. Сучасні, перевірені часом рішення, для більшості автомобілів з розподільчим вприском. Для авто на 6 циліндрів.Гарантує практично 100% гарантію від перегріву двигуна, завдяки функції "розумного вприску". Підключається до OBD, має функції автоналаштування та автоадаптації. 
 

post-image-6
720

PRIDE 8 циліндрів OBD

Обладнання від одного з провідних виробників ГБО у світі. Сучасні, перевірені часом рішення, для більшості автомобілів з розподільчим вприском. Для авто на 8 циліндрів. Гарантує практично 100% гарантію від перегріву двигуна, завдяки функції "розумного вприску". Підключається до OBD, має функції автоналаштування та автоадаптації. 
 

post-image-6
320

STAG GO FAST

Бюджетне рішення для переведення авто з 4 циліндрами на ГБО.  Містить базові функції, бюджетні форсунки. Найбільш популярне рішення в Україні.
 

post-image-6
від800

PRIDE 4DPI (direct injection)

Це системи безпосереднього вприскування, які відносять до 5 і 6 покоління (різниця тільки в тому, що в 6 поколінні не потрібні газові форсунки). В італійське ГБО 4-го покоління цих систем входять: редуктор Bigas (140kW), форсунки AEB (швидкісні, розбірні, в композитному корпусі), балон SAKA (43 л, можливе збільшення обсягу), мультиклапан Tomasetto.

Системи підходять на складні двигуни TSI, FSI і по функціоналу практично повністю повторюють розширений комплект ГБО4 покоління.

post-image-6
від850

VERSUS Diesel

Даний комплект - краще рішення для автомобілів, які працюють на дизельному топливі. Він забезпечує покращення ходових якостей авто (динаміки розгону) та економить паливо. Призначений для автомобілів з системою вприску Common Rail. 

post-image-6
420

Pride Smart Inject + Tauris

Обладнання від одного з провідних виробників ГБО у світі. Сучасні, перевірені часом рішення для більшості автомобілів з розподільчим вприском. Для авто з 4 циліндрами. Викоористання такої ГБО-системи від Pride забезпечить найнижчу ціну на паливо, яким заправляють автомобіль і гарантує високу якість експлуатації італійської газосистеми.