• Зателефонуйте нам
  +38 096 77 00 887 (ГБО)
  +38 095 751 06 22 (ГБО – плівка)

 • Адреса
  м. Львів, вул. Кузневича, 2
  м. Львів, вул. Винниця, 2Б

 • Години роботи
  Пн-Пт 9:00-18:00

Калькулятор економії пального завдяки встановленню газової установки

Калькулятор економії ГБО

 

Вас цікавить окупність ГБО? Ви можете її самостійно прорахувати за допомогою нашого калькулятора! Це дозволить Вам зрозуміти наскільки ефективним буде для Вас газобалонне обладнання.

ЦІНА ГАЗОБАЛОННОГО ОБЛАДНАННЯ
ЦІНА БЕНЗИНУ ЗА 1 ЛІТР
ЦІНА ГАЗУ ЗА 1 ЛІТР
СЕРЕДНІЙ РОЗХІД БЕНЗИНУ НА 100 КМ
СЕРЕДНІЙ ДОБОВИЙ ПРОБІГ АВТОМОБІЛЯ
Термін окупності = (в днях)

Щоб розділити дробові частини, використовуйте крапку

 

Калькулятор економії ГБО

Установка газобалонного обладнання - досить дорога послуга, але, скориставшись нею, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваші інвестиції окупляться вже в найближчі роки. Термін окупності ГБО залежить від витрати палива Вашим автомобілем та інтенсивності експлуатації.

Якщо Вас цікавить те, наскільки результативним буде встановлення ГБО на Ваше авто, Ви можете розрахувати це прямо на цій сторінці. Ввівши всі необхідні дані, Ви швидко дізнаєтесь про те, наскільки ефективним виявиться Ваше газобалонне обладнання.

Якщо Вам потрібно розрахувати дані для ГБО 4 і 5 покоління, варто враховувати те, що різниця у витраті між ними досягає 10-20%.

Однак розрахунок економії ГБО був би неповним ще без одного важливого аспекту, а саме техобслуговування двигуна. Справа в тому, що газ зношує двигун на 30% менш інтенсивно, ніж звичайний бензин, а значить необхідність ремонту двигуна буде з'являтися не так часто. Газо-повітряна суміш прогорає практично повністю (на 90%), на відміну від бензину, не залишаючи нагару на деталях системи. Значить, вам рідше доведеться міняти і чистити свічки, клапани, поршні. Ще одна приємна перевага їзди на газі - він не змиває масляну плівку зі стінок циліндра, а значить, витрата масла знижується.

Наш калькулятор окупності ГБО 4 покоління дозволить отримати цифри, які неодмінно порадують Вас і надихнуть до переходу на більш чисте та економічне паливо. Більшість водіїв, які вирішили переобладнати свій автомобіль, роблять це з метою економії. Дійсно, ціна на газ практично в 2,5 рази нижче, ніж ціна на бензин, тому не складно уявити наскільки вигідним є ГБО. Економія на паливі швидко перекриває витрати на переобладнання авто. Крім того, таким чином Ви внесете свій вклад в захист навколишнього середовища, адже газ - більш чистий і безпечний в порівнянні з бензином і дизельним пальним.

Вас цікавить економія витрат на паливо за допомогою ГБО? Тоді не гайте часу і прораховуйте її вже зараз у нашому калькуляторі, щоб переконатися, наскільки корисним для Вашого автомобіля та Вашої кишені буде встановлення газу.

function frog(){ var days = ($( "input[name='A']" ).val() * 100)/(($( "input[name='B']" ).val() - $( "input[name='C']" ).val() * 1.1) * $( "input[name='D']" ).val() * $( "input[name='E']" ).val()) $( "input[name='F']" ).val(days.toFixed(0)); }

 

Останні новини по темі Газ на авто