• Зателефонуйте нам
  +38 096 77 00 887 (ГБО)
  +38 095 751 06 22 (ГБО – плівка)

 • Адреса
  м. Львів, вул. Кузневича, 2
  м. Львів, вул. Винниця, 2Б

 • Години роботи
  Пн-Пт 9:00-18:00

Опис послуг по встановленню ГБО у Львові

Наші сервіси

Консультація і підбір ГБО

Ми визначаємо потреби клієнта, з'ясувуємо всі вимоги до установки та пропонуємо найбільш піходящі комплекти для конкретного авто. 

Продаж ГБО-обладнання 

Продаж комплектів відбувається після приїзду клієнта на СТО для встановлення обладнання та остаточного обговорення всіх деталей. 

Встановлення ГБО 

Встановлення елементів, необхідних для коректної роботи авто на газовій суміші. Виїзд на заправку, діагностика коректності роботи, налаштування. Перевірка і налаштування роботи авто на газу на ходу. Тривалість  - 1 робочий день. 

Рекомендації по експлуатації і обслуговуванню ГБО

 Заповнення акту передачі, ознайомлення з основними елементами ГБО, інструктаж з техніки безпеки та експлуатації. Видача сервісної книжки і ознайомлення з принципами надання гарантії.

Діагностика

Ми проводимо повну діагностику автомобіля, яка дозволяє нам підібрати найкращий комплект для установки. 

Гарантія та післягарантійне обслуговування 

Ми даємо гарантію якісного виконання своїх послуг терміном на 1-2 роки (в залежності від обладнання). На деякі елементи гарантійний термін може становити 3 роки або 100 тис. км. Усім клієнтам, які скористалися послугою установки у нас, надається можливість безкоштовної гарантії протягом усього гарантійного терміну експлуатації. Оплата тільки за планові ТО кожні 10 тис. км. Крім того, обслуговуємо усі види ГБО 4-го покоління і вище.

Останні новини по темі Газ на авто